fbpx

Gotowe plany podróży po Meksyku – dla kogo?

przez Piotr Łącki

Gotowe plany podróży polecam osobom, które chcą odkryć Meksyk na własną rękę i nie wydać na to fortuny. Nie musisz już tracić czasu na przygotowanie logistyki.

Gotowe plany podróży po Meksyku – dla kogo?

Znam wiele osób, które lubią podróżować na własną rękę, ale nie mają czasu albo chęci na planowanie logistyki. Przekopywanie się przez przewodniki, recenzje restauracji i hoteli, blogi oraz podcasty w poszukiwaniu praktycznych (i aktualnych) informacji, wywołuje u wielu osób frustrację.

Nie mówiąc już o ilości poświęconego na to czasu, który trzeba wykroić między pracą a innymi zajęciami.  

Gotowe plany podróży polecam osobom, które chcą odkryć Meksyk na własną rękę i nie wydać na to fortuny. Nasz przykład pokazuje, że można to zrobić budżetowo.

Jeśli niekoniecznie wyobrażacie sobie podróżowanie z biurem podróży według z góry określonego planu, a do tego chcecie doświadczyć Meksyku wszystkimi zmysłami, to warto, byście rozważyli zakup gotowego planu podróży.

Będziecie mogli skupić się na odkrywaniu tego niesamowitego kraju i ograniczycie do minimum zajmowanie się kwestiami logistyki.MAGICZNY JUKATAN – POBIERZ DEMO

Podróż po Meksyku – nie trać czasu na logistykę, zaoszczędź pieniądze

10 lat podróżowania z plecakiem przez ponad 50 krajów pozwoliło mi zebrać duże doświadczenie w przygotowywaniu wyjazdów, którym chcę się z Wami podzielić. W planie podróży znajdziecie same praktyczne informacje zdobyte w czasie przemierzania Meksyku. 

Wiedza o tym, gdzie znaleźć przystanek lokalnego busika, u którego touroperatora kupić wycieczkę na miejscu czy w jaki sposób zaoszczędzić nawet 50% ceny nocnego autobusu, pozwolą Wam zaoszczędzić nie tylko czas, ale i całkiem sporo pieniędzy. Koszt zakupu planu podróży szybko się zatem zwróci. MEKSYK OD WYBRZEŻA DO WYBRZEŻA – POBIERZ DEMO

Trzy gotowe plany podróży po Meksyku – bo każda wyprawa jest inna

Przygotowałem trzy gotowe plany podróżnicze zawierające rekomendacje dotyczące hoteli (i hosteli), miejsc wartych odwiedzenia, pamiątek, miejscowego jedzenia i napojów oraz kwestii logistycznych (transport, Internet, co zabrać, wycieczki na miejscu). Każdy pozwoli przeżyć niesamowitą przygodę. 

Dlaczego aż trzy? Każdy z nich przygotowany jest z myślą o innej długości pobytu (2, 3, 4 tygodnie), obejmuje inną część kraju oraz różni się dystansami. W zależności od długości urlopu oraz potrzeb możesz dobrać najlepszy dla Ciebie plan.MEKSYK W MIESIĄC – POBIERZ DEMO

Dlaczego warto zakupić gotowy plan podróży po Meksyku? Aktualność i elastyczność

Plany podróży powstały na podstawie wyprawy do Meksyku, na której byliśmy między styczniem a marcem 2019 roku. W trakcie opracowywania gotowych planów podróży najważniejsze informacje zostały jeszcze raz zweryfikowane w sierpniu 2019.

Nie mogę oczywiście obiecać, że nic od tej pory się nie zmieniło, ale dołożyłem wszelkich starań, żeby informacje były aktualne. Wiele przewodników aktualizowanych jest co 2-3 lata. 

Każdy plan obejmuje miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, a także listę rekomendacji. Dobierając je według własnych upodobań i preferencji, można stworzyć spersonalizowany plan podróży.

Dzięki temu da się wydłużyć dwutygodniowy harmonogram wycieczki przez Jukatan do czterech tygodni, a czterotygodniowy (po dodaniu lotów i pewnej selekcji miejsc) – zrealizować w 20 czy rozciągnąć do 60 dni. 

Przeczytaj również

Close